Alexandra Guz projektantką VEVA

25 września 2020


Od jesieni 2020 roku nasze ubrania projektuje Alexandra Guz – Polka urodzona i wychowana w Paryżu, mieszkająca w Warszawie, głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze i historii, a jednocześnie utożsamiająca w sobie DNA marki VEVA – zamiłowanie do korzeni i otwartość na świat. Alexandra łączy lekkość i tradycję paryskich kreatorów mody z polskim szacunkiem dla trwałości stylu, który jest niezmienny w zmieniającym się świecie. Starając się upowszechnić ideę szafy kapsułowej, Alexandra projektuje dla VEVA ubrania nieprzemijające, takie, które ubrać można dziś, ale modne będą za rok, dwa i pięć. W jesiennej kolekcji dodaliśmy do naszej szafy kapsułowej nowe modele swetrów, które możecie skomponować z ubraniami dotychczas znajdującymi się w ofercie.

W VEVA stawiamy na styl, który jest wieczny i opiera się chwilowym trendom. Żyjemy tu i teraz, ale czerpiemy z doświadczeń przodków, tak, by tworzone przez nas ubrania były czymś więcej niż kawałkiem tkaniny – by niosły w sobie ten rodzaj energii, który tworzy naszą tożsamość, wyrażającą się w naszej wolności.

Poniżej kilka słów Alexandry o sobie. Zapraszamy do kontaktu z nią na wskazany poniżej adres e-mail.

Kolekcja jesień/zima 2020/2021 tutaj:

https://www.veva.com.pl/produkty/kolekcja-jesien-zima/

Piotr Michał Kosmęda, Prezes Zarządu VEVA

 

 

La petite Frenchie w Warszawie.

Nazywam się Alexandra Guz, urodziłam się w Paryżu w 92 roku. Studiowałam na Sorobonie językoznawstwo przez 5 lat, a następnie projektowanie ubrań przez 2 lata w Warszawie.

Pasjonuje się moda od najmłodszych lat. Środowisko w którym dorastałam i miłość do rysunku zmotywowało mnie do wybrania tego kierunku. Współpraca z Veva to szansa na nowy start, nowe projekty i styl.

Kilka słów o moim stylu, który będzie odczuwalny w kolekcjach VEVA.

Moje styl jest dosyć prosty, elegancki z nuta francuskiego szyku.

Moje ubranie na co dzień to wygodne dobrze skrojone dżinsy, basic t-shirt, luźny sweter, marynarka i wygodne paryskie baleryny.

Jeśli lubicie taka modę w której czujecie się wygodnie a zarazem wyjątkowo to znajdziecie to właśnie tutaj.

Jako projektanta nie tylko tworze ubrania, ale nadaje rytmu całej stylizacji. Jeśli macie pytania co do ubrań, morfologii ciała lub wyboru stylizacji piszcie do mnie zawsze chętnie doradzę.

alexandra.guz@veva.com.pl

« La mode passe, le style reste »

« Moda przychodzi i odchodzi, a styl jest wieczny »

Yves Saint Laurent
Dodaj komentarz

Komentarze