Beżowy MUST HAVE

17 sierpnia 2020


Beżowy must have jesienią

Jesień 2020 już blisko, czy jesteś gotowa? Beżowy sweter to klasyka gatunku, więc każda z nas powinna posiadać taki sweter w swojej garderobie. Podpowiemy wam, jak nosić beż w każdych okolicznościach.

Nieco historii

Na początek zajrzymy trochę w przeszłość: od Audrey Hepburn do Lady Di beżowy must have od zawsze nam towarzyszył. Można nosić ten stylowy sweter ze spodniami, jeansami, marynarką, a nawet z plisowaną spódnica.

Beżowy must have Śniadanie u Tiffany'ego

 

W “Śniadaniu u Tiffany’ego”kompozycja beżowego swetra z klasycznymi czarnymi spodniami i okularami vintage to strzał w dziesiątkę, gdyż taki styl nie zna granic. Czy to lata 60’czy teraźniejszość, można sobie jak najbardziej na to pozwolić.

Lady Di postawiła na bardziej casualowy styl.

Beżowy must have Lady Di

 

Fashion faux pas?*

Total look: beż, beżowy golf, beżowe spodnie, a wszystko podkreślone czarną marynarką oversize. Nie musimy się bać jakiegoś Fashion faux pas, ponieważ beżowy sweter komponuje się ze wszystkim.

Kobieta ubrana w beżowy sweter oversize i białą plisowana spódnice do kolanKobieta w centrum miasta - ubrana w beżowy sweter oversize oraz długą beżową spódnicę

* błąd stylizacji

 

Nasze propozycje: beżowy must have

Oto nasze propozycje na wyrafinowany i Chic styl.

Golf damski bezowy Elegancka czarna damska marynarka dwurzędowaPlisowana spodnica charming pleats

 

Sweter Veva beżSpódnica Veva plisowana beżowa/Okulary Versace vintage /Repetto Balleryny/ Hermes scarf  i  marynarka marine

Powiedzcie w komentarzach, co o tym myślicie lub wyślijcie nam swoje stylizacje. Jak Wam się podoba?

 

Alexandra Guz

Stylistka, projektantka.
Dodaj komentarz

Komentarze

Anonymous napisał:

Super propozycje wiem w co moge sie ubrac