Męska szafa – poradnik stylu dla panów – Dandycore

28 marca 2020


Męska szafa części z Was dostarcza na pewno wielu znaków zapytania. Jak ją skomponować, żeby sprawdzała się na co dzień i podczas specjalnych okazji? Na co zwracać uwagę robiąc zakupy? I wreszcie (co trudniejsze) jak wypracować własny styl? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej książce stworzonej przez zespół Dandycore – “Męska szafa – instrukcja obsługi”.

Największe grzechy modowe Polaków

Gdyby zastanowić się nad tym, jakie są najczęściej popełniane przez mężczyzn grzechy w ubieraniu się, to tak naprawdę wracamy do podstaw. Nad czym warto popracować?

 1. Właściwy rozmiar ubrania
  Temat, który jest problematyczny również dla kobiet. Niezależnie od przyjętej rozmiarówki, szczególnie przy zakupach online, istotne jest sprawdzanie wymiarów podanych w centymetrach. Ale i tu czai się potencjalny kłopot – trzeba wiedzieć, jak i gdzie się zmierzyć. Starajmy się postępować według wskazówek podawanych przez marki, a na pewno sobie poradzimy. Pamiętajcie, że nawet najmniej mody kolor czy fason, nie jest tak niestylowy, jak za ciasna koszula, źle dopasowane w talii spodnie, czy zbyt opięty t-shirt.
 2. Paleta barw
  Każdy z nas ma swoje ulubione kolory lub takie, w których po prostu czuje się swobodnie. Pamiętajmy jednak, że ich łączenie to nie lada sztuka. Dlatego, warto spojrzeć do książki “Męska szafa – instrukcja obsługi”, która będzie Wam pomocna w ich dobraniu.
 3. Nieodpowiednio do okazji
  Choć odrobina luzu nie zaszkodzi, to często popełnia się błędy w ubiorze przy bardzo podstawowych sytuacjach, takich jak śluby i wesela, spotkania biznesowe czy letni strój w mieście.
 4. Niechlujstwo
  O nonszalancji napisano już niejedno słowo, ale jak się okazuje, wdrożenie jej w życie – bywa trudne! Radzimy pozostawić je dla perfekcjonistów w modowym boju.

Co znajdziemy w książce?

Przeczytasz w niej o stylach, tkaninach, materiałach i rodzajach ubrań. Dowiesz się więcej o tym, jak skomponować garderobę do pracy, a także jak podkreślić to, co najlepsze w Twojej sylwetce. Twórcy poradnika zadbali też o inspiracje. Dzielą się z czytelnikami konkretnymi propozycjami stylizacji.

O autorach poradnika “Męska szafa – instrukcja obsługi”

Dawid Tymiński wraz z zespołem Dandycore, czyli Adamem, Karolem i Piotrem od kilku lat doradza Polakom, jak nosić się stylowo i rozumieć modę. Dzięki nim mężczyźni uwierzyli, że indywidualizm ubioru łączy się z indywidualizmem stylu życia. Przecież, w tym istota rzeczy – by nasza garderoba odpowiadała nie tylko na potrzeby pracy, chwili czy okazji, ale była elementem tożsamości, podkreślała charakter. Z tym poradnikiem pod ręką z pewnością sobie z poszukiwaniem własnego stylu poradzicie.

Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do wydania tej publikacji! Książkę znajdziecie TUTAJ >>

Klasyczna moda męska>>
Dodaj komentarz

Komentarze