Męskie koszule – przegląd trendów

03 sierpnia 2020


Jak spośród trendów wyłowić to, co jest odpowiednie dla naszego stylu? Przed Wami selekcja, która sprawdzi się w każdych okolicznościach. Męskie koszule do zadań specjalnych!

 

Białe męskie koszule

Czy jest coś bardziej szarmanckiego w modzie niż biała koszula? Chyba nie! Zwykle nie zwracamy uwagi na jej detale, bo przecież po prostu powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Tymczasem warto wybrać taki model białej koszuli męskiej, który:

  • będzie odpowiednio skrojony, czyli dopasowany do sylwetki, ale nie zbyt opięty,
  • został wykonany z wysokiej jakości materiału, w którym skóra będzie oddychać,
  • posiada ładnie wykończone detale, takie jak mankiety, kołnierzyk czy guziki.

Co więcej, białe męskie koszule mogą mieć różne odcienie – warto przyjrzeć się im w dziennym świetle i wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla naszego typu urody: czy to śnieżnobiałą, zgaszoną, a może nawet lekko wpadającą w ecru.

Błękitna koszula w modzie męskiej

Kolor niebieski ma szczególne znaczenie w szafie. Jednocześnie jest oznaką profesjonalizmu, odpowiedzialności oraz wierności, ale także symbolizuje inteligencję i technologię. Połączenie tradycji z nowoczesnością jest tu więc jak najbardziej wskazane! Błękitne koszule męskie pasują wielu typom urody, więc swobodnie możecie je nosić do bardziej swobodnych, jak i oficjalnych stylizacji.

Męskie koszule z akcentem na detal

Styl tkwi w szczegółach! Dlatego inwestycja w jakość zawsze się opłaca. Ponadczasowy charakter koszuli to nie mit. Z odpowiednimi dodatkami niesie przekaz o sile charakteru i wysokiej wrażliwości estetycznej, co z kolei sprawdza się w biznesowych sytuacjach, przy formalnych okazjach oraz na co dzień – gdy po prostu chcemy czuć się dobrze w tym, co nosimy. Stąd nasze autorskie ozdoby przy kołnierzykach i mankietach oraz unikalne desenie, których nie znajdziecie w innych sklepach online!

Macie już swój ulubiony typ? Jeśli nadal macie wątpliwości, jak dobrać odpowiednie ubranie dla siebie, zerknijcie do poradnika naszej stylistki. Wskazówki dotyczące męskiej mody są tutaj.

A męskie koszule znajdziecie w naszym sklepie online!
Dodaj komentarz

Komentarze