“The five senses of nostalgia” – kolekcja VEVA

16 września 2019


Ubrania klasyczne i współczesne

Premierowa kolekcja naszej marki to odpowiedź na poszukiwanie własnego stylu. Nic nie dyktuje, ale pozwala Ci przejąć stery kreacji i budować go według własnych potrzeb oraz inwencji twórczej. Inspirując się Aenne Burdą, pomysłodawczynią słynnych poradników z wykrojami, stworzyliśmy “The five senses of nostalgia”. Koncepcję kolekcji oparliśmy o komponowanie ubrań bezbłędnie skrojonych, dopasowujących się do indywidualności, jednocześnie klasycznych, ale i bardzo współczesnych.

Beżowy Sweter z golfem i spódnica asymetrycznaCzarna Sukienka dwustronnaSzary długi sweter z paskiem i spódnica plisowana

Szafa kapsułowa

W myśl idei szafy kapsułowej przedstawiamy Wam rozwiązanie na codzienne modowe troski: co dziś założyć? Jak łączyć rzeczy? Kolekcja “The five senses of nostalgia” składa się m.in. z otulających swetrów z wełną i kaszmirem, “tańczących” spódnic z koła i dwustronnych sukienek. To ubrania, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać, zmieniając tylko akcesoria i… okazję.

Jasny sweter z golfem i asymetryczną spódnicąBłękitny sweter z kaszmiru i wełny oraz midi spódnica z kołaczarny męski sweter z wełny

Kolory jesieni o każdej porze dnia

Kolorystyka kolekcji pokazuje pełnię palety barw złotej, polskiej jesieni – od burzowego grafitu, przez brąz lasów, energetyczny żółty, słodki karmelowy i szarości oraz beż. Nie brakuje w niej też pastelowego różu – odcieni nieba podczas wietrznych dni.

Żółty sweter z golfem z wełnyRóżowy długi sweter z paskiem i plisowana spódnicaCzarna spódnica dzianinowa

Veva towarzyszy Ci na co dzień i podczas bardziej oficjalnych czy ważnych wydarzeń. Jest dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Szmizjerka granatowa sukienka koszulowa

 

 

 

 
Dodaj komentarz

Komentarze