VEVA w butiku Slow Concept Store Promenada w Warszawie

17 grudnia 2019


Świętujemy! Od niedawna ubrania naszej marki możecie znaleźć w butiku stacjonarnym Slow Concept Store w Warszawie! Dołączyliśmy do grona polskich twórców w Atrium Promenada – już teraz zatem możecie przyjść, przymierzyć, obejrzeć i… zakochać się w naszych swetrach z wełną, rozkloszowanych spódnicach i sukienkach! Czas uzupełnić szafę o dobre modowe wybory!

Co to jest Slow Concept Store?

Slow Concept Store to butik Jestem Slow w warszawskiej galerii handlowej Atrium Promenada. Znajdziesz w nim 50 polskich marek z branży mody, urody i dodatków. Kiedy tam wejdziesz to przekonasz się, jak świadome są Twoje wybory! Jeżeli poszukujesz rzeczy, których nie kupisz w każdej sieciówce, zaprojektowanych w myśl slow – czyli dbając o środowisko, prawa pracowników i rozwijanie lokalnego rynku – trafiasz w dobre miejsce! Od niedawna możesz również skusić się na ubrania naszej marki.

Polecamy tam wizytę szczególnie tym z Was, którzy najpierw wolą przymierzyć, zobaczyć na żywo, dotknąć materiału, sprawdzić czy kolory pasują. Odwiedzając butik Jestem Slow możecie też kupić pełne stylizacje! Do naszych swetrów czy spódnic możecie dobrać np. torebki i buty – oczywiście od polskich projektantów!

Warto podkreślić, że znajdziecie tam perełki – stylistka Jestem Slow wyselekcjonowała najlepsze propozycje! Marka już od kilku lat organizuje największe targi mody autorskiej w Polsce – Slow Fashion i Slow Weekend oraz promuje inicjatywy związane ze świadomymi zakupami.

Szukasz pomysłu na prezent?

Jeszcze zdążysz kupić wyjątkowe podarunki od polskich projektantów w butiku Slow Concept Store w Warszawie w centrum handlowym Atrium Promenada. A wśród nich m.in. nasze swetry 🙂 Spraw przyjemność bliskiej osobie i pokaż, że warto inwestować w rzeczy wytwarzane lokalnie, zaprojektowane w naszym kraju. Nie tylko wspierasz twórców i rodzimy biznes, ale wybierasz coś, co jest unikatowe, wyjątkowe. A tego właśnie poszukujemy dla naszych przyjaciół, rodziny i znajomych!

Więcej pomysłów na prezent znajdziesz w naszym sklepie online >>
Dodaj komentarz

Komentarze