O nas

Veva to młoda polska marka z bazująca na niemal 30 latach rodzinnych doświadczeń w szyciu odzieży męskiej i damskiej w sposób zorganizowany i przemysłowy,  stąd całość procesu projektowania i produkcji naszych  ubrań odbywa się w polskiej, profesjonalnej szwalni.

Zamiłowanie do pięknej odzieży wysokiej jakości dziedziczymy po przodkach, którzy zajmowali się krawiectwem i sprzedażą odzieży od lat ’50 XX wieku. To  dzięki nim wszystkim rozumiemy, czym jest moda, jak istotna jest jakość oraz dbanie o detale. I kontynuujemy tę tradycję – pod szyldem VEVA.

 

Veva towarzyszy Ci na co dzień i w najważniejszych momentach życia.

Nie kreujemy mody do której to Ty się musisz dostosować. Tworzymy ubrania, dopasowujące się do Ciebie. W myśl idei szafy kapsułowej nasze kolekcje możesz dowolnie ze sobą łączyć, budując własny styl. W swoim rytmie.

Moda według marki Veva wynika z podejścia in-between – bycia między trendami, a klasyką, codziennością i okazją, prostotą formy i ekskluzywnością tkaniny.  Kluczowe jest ujęcie jej w kontekście całości – komponowania kompletnych stylizacji, a jednocześnie cieszenia się pojedynczymi, ulubionymi elementami. Nosisz to, co lubisz. A ona jest dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

 

————————————————————————————————————————————————————-

O naszej kolekcji możesz przeczytać w ELLE – kliknij tutaj.

SKLEP STACJONARNY – kliknij tutaj.

Posiadamy certyfikat Trusted Shops – spełniamy kryteria jakości, a Twoje zakupy są bezpieczne – zobacz tutaj.
Każdy produkt w estetycznym pudełku. Przykłady  “unboxingu”: tu.

Skontaktuj się z nami:

+48 790 211 902

sklep@veva.com.pl