O nas

BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ KROK PO KROKU

 

Witaj w świecie innowacyjnych rozwiązań deweloperskich i budowlanych.

Nasz zespół wyróżnia się doskonałą jakością usług i kompleksowym podejściem do projektów. Dostarczamy nie tylko solidne budowle, ale także wartość dodaną poprzez:

innowacyjne rozwiązania

zastosowanie najnowszych technologii

efektywność energetyczną

zrównoważone budownictwo

które nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska, ale również generują oszczędności dla naszych klientów w dłuższej perspektywie.

Nasze projekty są prowadzone w oparciu o transparentność i partnerskie relacje, co umożliwia nam dostarczenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej wymagających wyzwań, zapewniając profesjonalizm, terminowość i satysfakcję z każdego zrealizowanego projektu.

 

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA

Realizacja projektów komercyjnych (centra handlowe, magazyny, zakłady produkcyjne) i mieszkaniowych, obejmująca:

Wybór lokalizacji

Zakup gruntu

Koordynacja Procesu Projektowania

Pozwolenia administracyjno – prawne

Budowa

Marketing i Sprzedaż

Obsługa Posprzedażowa

Na stałe współpracujemy z wieloma branżami, w tym architektami, inżynierami budowlanymi, prawnikami, specjalistami od marketingu i sprzedaży, a także finansistami.

Na bieżąco monitorujemy trendy rynkowe oraz dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne i administracyjne.

 

GENERALNY WYKONAWCA

Oferta VEVA DEVELOPMENT obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy hal magazynowych, obiektów handlowych i mieszkalnych – rozpoczynając od stanu surowego, a kończąc na dostarczeniu gotowego obiektu.

Jesteśmy elastyczni i gotowi na każdą ewentualność, a nasza wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska doskonale orientuje się w środkach, jakie należy podjąć w tego rodzaju sytuacjach, w szczególności żeby dostosować się do oczekiwań naszych klientów.

Nasz zespół korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie budownictwa, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem pozwala tworzyć  obiekty dostosowane do unikalnych oczekiwań inwestorów.

 

BUDUJEMY NIE TYLKO ŚCIANY, LECZ TAKŻE RELACJE

 

PROJEKTY

 MAGAZYNY (KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ)

CENTRA HANDLOWE (KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ)

 

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

 

Przed założeniem firmy VEVA DEVELOPMENT przez kilkanaście lat zdobywaliśmy doświadczenie w renomowanych funduszach inwestycyjnych z branży nieruchomości komercyjnych oraz firmach deweloperskich.

 

Maciej Pochmara – Członek Zarządu

Ukończył na SGH podyplomowe studia menadżerskie z zakresu zarządzania projektami deweloperskimi. Ponadto, od 15 lat posiada  tytuł   radcy   prawnego   w   specjalności   nieruchomościowej, w szczególności w zakresie nabywania nieruchomości oraz przeprowadzania całościowych procesów inwestycyjnych.

 

Piotr Michał Kosmęda – Członek Zarządu

Zarządzający zamkniętymi nieruchomościowymi funduszami inwestycyjnymi, radca prawny, dr nauk prawnych, CCIM (Certified Commercial Investment Member) – Institute of Chicago. Od 25 lat zajmuje się inwestycjami w nieruchomości jako członek zarządów, rad nadzorczych, kierujący zespołami prawnymi, negocjator.

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

+48 733 632 914

biuro@veva.com.pl