Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub napisz do nas.

VEVA Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sienna 64
00-825 Warszawa
(biuro)

REGON: 382440154
NIP: 5272880733

Nr KRS: 0000769251

email:biuro@veva.com.pl

Administratorem danych osobowych jest VEVA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa, tel. +48 790 211 902, z którym w sprawie danych osobowych można kontaktować się pod adresem dane@veva.com.pl

Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).


Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.
  więcej

Twoja wiadomość została wysłana

Coś poszło nie tak, proszę spróbować później